Jak nejlépe nakoupit?

Chcete mít přehled o tom, co se děje na trhu? Jsme specialisti na střechy a fasády - máme perfektní přehled o trhu i o materiálech. Rádi se s Vámi podělíme o naše znalosti - budeme Vás informovat formou e-mailů:


Nelskamp

Střešní krytiny máme vystaveny na venkovním i vnitřním showroomu - zároveň si je můžete předem prohlédnout přímo na skladě. Náš personál je pravidelně proškolovaný, aby mohl poskytnout profesionální poradenství. Máme k dispozici ceníky, katalogy, prohlášení o shodě i další potřebné tiskoviny.

Logo Nelskamp

Nelskamp - všeobecné informace

Německá společnost Dachziegelwerke Nelskamp, GmbH (www.nelskamp.de) je tradiční německý výrobce střešních krytin se sídlem v Schermbecku nedaleko holandských hranic. Od roku 1926 vyrábí pálenou a od roku 1953 betonovou střešní krytinu.

Firma Nelskamp se systematicky věnuje výzkumu a vývoji a proto dosáhla několik světových prvenství:

  • největší pálená taška na světě,
  • první povrchová úprava betonových tašek ClimaLife schopná neutralizovat škodlivé látky v ovzduší,
  • první integrovaný systém vytápění do střechy.

Prvenství v největší pálené tašce dokazuje kvalitu zpracování i kvalitu materiálu. Na tuto tašku je použita kvalitní hlína v závodu Nibra s velice nízkou nasákavostí (která je oproti jiným výrobcům garantována pod úroveň 3 %) a zároveň musí být kvaltině zpacována a vypálena při velmi vysokých teplotách.

Jsme výhradní dodavatelé německé střešní krytiny Nelskamp. Dodáváme především betonové tašky, ale není problém u nás objednat i některé pálené modely. V případě zájmu neváhejte kontaktovat libovolnou pobočku.

Nelskamp - výrobní portfolio

Pálenou střešní krytinu vyrábí ve třech závodech v široké škále výrobků, kde je pro nás nejzajímavější produkce z nejmodernějšího závodu Nibra (Gross Ammensleben) s nabídkou velkoplošných tašek Nibra DS 5 a MS 5 (6 ks tašek na m2), vlnovek F7, a plochých tašek S9 a G10.

Betonové tašky jsou vyráběny v závodech: Wandlitz u Berlína, Dieburg a Gartrop. Převážná část tašek je pak expedována z Wandlitzu. Ty jsou dodávány v následujících modelech

  • Nelskamp Sigma v základní (TOP S 2000) a samočistící matné povrchové úpravě (Longlife matt),
  • Nelskamp Finkenberger - v úpravách základní (TOP S 2000), samočistící lesklé (Longlife lesk) a v aktivním povrchu zamezujícím zarůstání mechem (Climalife),
  • Nelskamp Planum v prémiové matné povrchové úpravě (Longlife matt).

Následuje přehled vyráběných modelů betonové střešní krytiny.


Nelskamp SigmaUkázka Sigma Nelskamp

Německá vlnovka Sigma od Nelskampu je zajímavou alternativou k českým betonovým střešním krytinám. Díky spojitému vlnovému profilu má vynikající pevnost a odolnost proti zlomu. Její profil se skládá z celých vlnek zakončených postranním dvojitým vodním zámkem. Dodávána je v základní matné povrchové úpravě a prémiové úpravě s matným povrchem.

Více informací o střešní krytině Sigma


Nelskamp FinkenbergerUkázka Nelskamp Finkenberger

Finkenberger je betonová vlnovka klasického tvaru i velikosti. Typická půlvna je rozšířena po celé střední Evropě, tento profil je obecně nazýván Frankfurtský. Nabízena je ve dvou povrchových úpravách: základní matná a premiová s vysokým leskem.

Více informací o střešní krytině Finkenberger


Nelskamp PlanumUkázka Nelskamp Planum

Planum je progresivní model s jednoduchými rovnými liniemi s jasně rovným profilem. Hodí se především na novostavby s vysokým sklonem. Nabízena je ve čtyřech barvách v prémiové matné povrchové úpravě.

Více informací o střešní krytině Planum


Kam dál?